Rebuild Endurance Vanilya Aromalı 1000 g (Kampanya Bitiş 31.12.2024)

Herbalife H24 Rebuild Endurance Vanilya Aromalı Sporcu İçeceği Tozu - Protein ve Karbonhidrat

 • Sporcu beslenmesi uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş, karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur.
10,000.00 TL 1,467.79

Genel İçerik

Herbalife H24 Rebuild Endurance Vanilya Aromalı Spor İçeceği Tozu

Sporcu beslenmesi uzmanları tarafından,aerobik egzersiz sonrasında Karbonhidrat,sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amaçlı formüle edilmiş, karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur.

270-330 m0smol/kg ozmolaliteye sahiptir ve 7,8 mmol/L elektrolit içerir.

Süt proteini konsantresi ve whey ( peynir altı suyu ) proteini izolatı sayesinde yüksek miktarda protein,C,E,B1 ve B2 vitaminleri ile demir içerir.

Vanilya aromalı olup,hafif ve hoş vanilya aromasıyla egzersiz sonrası rahatlıkla kullanılabilir.

Yapay renklendirici,yapay aroma ve tatlandırıcı içermez.

Bir kutu 20 porsiyon 1000g,her porsiyon yaklaşık  36g 188 kcal içermektedir.4 çorba kaşığı toz(50g) Herbalife H24 Rebuild Endurance ile 500ml suya karıştırıp kuvvetlice çalkalayın ve Aerobik egzersiz sonrasındaki 30 dakika içerisinde tüketin.

Yasaklı madde testi yapılmış olup,seriden alınan numune sporda kullanılması yasaklanan maddeler açısından analiz edilmiştir.Saptama sınırının üzerinde hiç bir madde bulunmamıştır.

Besin değerleri için ürün etiketi üzerindeki besin değerleri tablosuna bakınız.

Takviye edici gıdalar normal beslenme yerine geçmez.

İlaç değildir.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz.Hamilelik, emzirme,hastalık veya ilaç kullanılması durumunda kullanmadan önce doktorunuza başvurun.

İzotonik Sporcu İçeceği Tozu

 • Sporcu beslenmesi uzmanları tarafından, aerobik egzersiz sonrasında karbonhidrat, sıvı ve elektrolitlerin hızlı bir şekilde yerine konmasını sağlamak amacıyla formüle edilmiş, karbonhidrat ve elektrolit içeren içecek tozudur.
 • 4 kaşık (50g) ürünün 500 ml su ile karıştırılmasıyla elde edilen izotonik spor içecegi, 270 - 330 mOsmol/kg ozmolaliteye sahiptir ve 7,8 mmol/L elektrolit içerir.
 • Süt proteini konsantresi ve whey (peynir altı suyu) proteini izolatı sayesinde yüksek miktarda protein içerir.
 • C, E, B1 ve B2 vitaminleri ile demir içerir.
 • Her porsiyonda 36g özel olarak seçilmiş karbonhidrat ve 10g yüksek kaliteli süt proteini içerir.
 • Vanilya aromalıdır.
 • Yapay renklendirici, aroma veya tatlandırıcı içermez.
 • Yasaklı madde testi yapılmıştır.*
 • Bir kutu 20 porsiyon içermektedir.
 • Porsiyon başına 188 kcal'dir.**
 • 1000g

*Seriden alınan numune sporda kullanılması yasaklanan maddeler açısından analiz edilmiştir. Saptama sınırının üzerinde hiçbir madde bulunmamıştır.

**4 çorba kaşığı (50g) ürünü 500 ml suya karıştırın, kuvvetlice çalkalayın. Aerobik egzersiz sonrasındaki 30 dakika içerisinde tüketin.